430161 GE FDS36TDD016ED 16A 36kA 3-pole 690V Circuit Breaker
1 in stock
430161 GE FDS36TDD016ED 16A 36kA 3-pole 690V Circuit Breaker quantity
Add to cart
0
views
SKU:
430161--F
Categories:
Circuit Breakers
GE
Tag:
GE
Description
Additional information
Description