430165 GE FDS36TD025ED 25A 36kA 3-pole 690V Circuit Breaker
9 in stock
430165 GE FDS36TD025ED 25A 36kA 3-pole 690V Circuit Breaker quantity
Add to cart
0
views
SKU:
430165-F
Categories:
Circuit Breakers
GE
Tag:
FreeZone
Brand:
GE
Description
Additional information
Description
Additional information
Weight
1.220 kg
Brand
Loading related products…
Link to: 431061 GE RECORD PLUS FEV36TA250KF 250A 36kA 3-pole 690V Circuit Breaker
431061 GE RECORD PLUS FEV36TA250KF 250A 36kA 3-pole 690V Circuit Breaker
Link to: 129738 GE QC1KDP ASTAT PLUS Soft Starter 63A, 30kW @380V, 37kW@440V, Control Voltage 110/120V or 220/240 50/60Hz
129738 GE QC1KDP ASTAT PLUS Soft Starter 63A, 30kW @380V, 37kW@440V, Control...