LC1D150M7 Schneider Contactor, TeSys Deca, 3P(3NO), AC-3/AC-3e, <=440V, 150A, 220V AC 50/60Hz coil, screw clamp terminals
NEW WITHOUT BOX
WITHOUT BOX
3 متوفر في المخزون