433334 GE Record Plus FDN13TF032EF 1-pole 32A
NEW IN ORIGINAL BOX
39 in stock
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Brand |
TECO Group – Jundi Electrical Industry
Panels and Parts Shopping Division
Tel .: +962-6-4883215
Tel .: +962-77-5454474
Fax .: +962-6-4883215
Email: shop@tecogrp.com
P.O. Box 2070 11181 Amman Jordan
Utbah Al Salami Street Building No. 22 Marka Industrial Area next to Kasih Food Factories
Working Hours:
Saturday to Wednesday 8:30 to 5:30
Thursday 8:30 to 2:00
Friday weekly holiday
29583 MERLIN GERIN NS100N 1-pole 40A